Trawertyn - kamień Garderoba - Kolorystyka

Najlepsze ozdobne kamienie

Trawertyn jest ozdobnym kamieniem naturalnym stosowanym w ozdabianiu wnętrz. Najważniejszą cechą i zarazem zaleta trawertynu jest jego nieograniczone zastosowanie. Z trawertynu można zrobić posadzki, blaty kuchenne, kominki, stopnie, wanny, umywalki jak również trawertynem można obłożyć ściany. Trawertyn uzyskuje się wycinając go ze skał.

Jego atutem jest niezwykła trwałość i harmonijny sposób w jaki łączy się z otoczeniem. Najważniejsza zaletą trawertynu jest jego trwałość i wytrzymałość. Cechy tego materiału dekoracyjnego przekonują coraz liczniejsze rzesze klientów do jego zakupu i wykończenia za jego pomocą wnętrz mieszkalnych bądź też użytkowych. Trawertyn z biegiem czasu nabiera szlachetnego wyglądu i w zdecydowany sposób podnosi wartość materialną danego mieszkania czy też wnętrza.

Poddasze - Wykończenie Rzezy wykonane z trawertynu są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości i elegancji. Płytki wykonane z trawertynu dostępne są zazwyczaj w kilku grubościach. Do najpopularniejszych należą płytki o grubości od jednego do jednego i cztery dziesiąte centymetra. Natomiast wymiary płytek z trawertynu posiadają standardowe wymiary dziesięć na dziesięć lub dwadzieścia na dwadzieścia centymetrów. Przy czym istnieje także możliwość kupna i przycięcia płytek z trawertynu według indywidualnego zamówienia klienta.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.