Sypialnia Toaleta - Style wystroju

Potrzebujesz fajnej sypialni?

Sypialnia jest tym miejscem w mieszkaniu, które określa się mianem intymnego. Nie trudno się z tym zgodzić. To tam dochodzi często do kłótni, rozważań nad przyszłością rodziny, jak i zbliżeń fizycznych. Dlatego, kiedy małżeństwo porosi odpowiednią osobę, aby ta doradziła, czego użyć, czego się pozbyć a co zamienić by czuto się tam bezpiecznie i intymnie, bardzo często pada zdanie:

„Przed wszystkim, potrzeba tu ciepła, czerwieni, brązów i jak najmniejszej ilości kolorów chłodnych”.

Kuchnia - Projekt Nie chodzi tu tylko wyłącznie o ścianę, którą można pomalować na kolor rubinu, ale odpowiednie dopasowanie zasłon, co więcej o odpowiednie wiązania tych elementów. Nad głowami małżonków, można zainstalować jakąś półkę, która również może być elementem zwiększającą pewność bycia z kimś i tego, że ta osoba jest blisko. Na podłogę proponuje się ułożenie dywanu, lub odpowiedniej wykładziny dywanowej. Jednak elementem, który powinien być tu najbardziej zaakcentowany, to oświetlenie. Oświetlenie pełni tu jedną z najważniejszych ról. Umiejętne zastosowanie światła jest bardzo ważne.

Wcale nie potrzeba, jak to bywa najczęściej mocować żyrandolu na suficie. Lampy, która może stać swobodnie. Umiejscawiane Np. w kątach pomieszczeń. Wysokie, niskie. O różnorakim rozkładzie mocy światła. Światła, które można dogaszać, kiedy jest się już w łóżku, jednak nie ma jeszcze pory snu, a jest pora czytania książki. Często instaluje się halogeny ścienne wzdłuż każdej ze ścian. Które tworzą linię. Wbrew logicznemu myśleniu, użycie halogenów może tworzyć lepszy efekt niż lampy stojące. Wszystko ma się zamykać w całość tworząc intymność tego miejsca.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.