Święta w domu Jadalnia - Kolorystyka

Ozdób swoje mieszkanie jak najlepiej

Okres przed bożonarodzeniowy, to okres wytrwałej pracy dla ludzi zajmujących się tym, aby centrum handlowe wywierało jak najlepszy efekt na osobach tam idących i przebywających. Ludzie idący tam, mają świecić oczami a do tego kupować. To napędza koniekturę. Dlatego to odpowiedzialne zadanie.

W jakimś sensie sporo możliwości do prezentacji pomysłów. W końcu to duże powierzchnie. Można je dobrze zagospodarować. Choinka, element obowiązkowy. Kiedy jest ona duża rozłożysta, ale przy tym o równej linii do tego postawiona w odpowiednim miejscu nie ma osoby, na której nie wywarłaby ona wrażenia? Zwłaszcza, że powierzchnie i wysokość centrów handlowych pozwalają na postawienie, naprawdę sporych rozmiarów drzewka. Konkurencja wśród tych ogromnych sklepów jest duża.

Toaleta - Podłogi Prześcigają się one w nowych pomysłach. Jedni wstawią pod sufitem ogromne sanie świętego mikołaja a inne piramidę z różnokolorowych prezentów. Inne zaaranżują wnętrze na żłobek z dzieciątkiem Jezus, lub też na domek mikołaja z jego skrzatami. Tematyka jest różna. Ważna jest spójność. I to by zbytnio nie przesadzać. Zbyt wielka przesada, we wszystkim, jest źle odbierana, wręcz niesmaczna.

Takie centrum dzięki swoim ogromnym dochodom, może pozwolić sobie na odpowiednio wykwalifikowanych pracowników w tej dziedzinie, którzy potrafią odpowiednio zadbać o to by człowiek, w każdym kolejnym roku, kiedy zaczynają się świąteczne zakupy, przecierał oczy ze zdumienia, zastanawiając się, do czego zdolny jest człowiek, by wyłapać kolejnego chętnego klienta.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.