Stroiki domowe Studio - Metody wykończeń

Dobre dodatki na święta

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Już miesiąc wcześniej myślimy o spotkaniu z rodziną, prezentach, wigilijnym stole. Panie zazwyczaj zabierają się za gruntowne porządki, żeby dom wyglądał jak najładniej.

Potem przynosimy drzewko, przygotowujemy fantazyjne stroiki i zaczynamy czekać na wigilijną kolację. Świąteczne dekoracje są fantastycznym sposobem na udekorowanie mieszkania. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możemy użyć każdego koloru, może być nawet krzykliwie i tandetnie i tak będzie ładnie.

Gabinet - Projekt Kiedy za oknem pada śnieg i jest przeraźliwie zimno, a do tego ciemno, warto znaleźć trochę czasu i chęci na zrobienie własnoręcznego stroika. Idźmy na spacer po gałązki sosny lub świerka, może szyszki, gołe gałązki drzew liściastych, zaschnięte kwiaty, owoce głogu lub dzikiej róży, wszystko może się nadać. W upleciony z sosny lub świerka wianek utykamy bombki, wstążki, świeczki, ususzone plasterki cytryny, cokolwiek wyda nam się ładne i interesujące. Postawione w pokoju umilą nastrój, sprawią, że mieszkanie będzie wyglądało wyjątkowo, a potem jeszcze długo będą przypominały o świętach.

Dodatkową atrakcją jest też oświetlenie na zewnątrz. Tuż przed świętami pojawiają się wokół lampki na drzewach, dachach, czy balkonach. Ostatnio bardzo popularne stały się drzewka z żaróweczkami LED. Wyglądają bardzo ładnie i efektownie.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.