Starodawnie Jadalnia - Wystrój

Imitacja starodawnych mieszkań

Urządzając mieszkanie warto zastanowić się nad trendami , które panują w obecnej modzie. Nieraz ciekawy pomysł, czy interesujące rozwiązanie pozwolą, aby wnętrze zachwyciło mieszkańca i sprawiało, że powrót do domu będzie jednym z przyjemniejszych części naszego życia. Warto przeglądnąć kilka najświeższych gazet w poszukiwaniu pomysłu. Obecnie wraca do łask styl ludowy.

Przywodzi to na myśl wiejską chatę, gdzie dominują ręcznie haftowane obrusy, suszone zioła, a nawet ozdabiane chusteczki do nosa. Z pewnością każda, polska gospodyni stwierdzi, że ten styl jest urokliwy. Co w takim razie zrobić, aby wprowadzić ten akcent w nasze, urządzone już progi? Można odwiedzić sklepy z ręcznie robionymi przedmiotami i zaopatrzyć się w kilka zniewalających gadżetów.

Mieszkanie - Oświetlenie Mogą to być serwetki, wykonane na szydełku, albo obrusy. Nad szafkami w kuchni można umocować warkocze cebuli, lub czosnku. Jednak ludowego stylu możemy nadać wnętrzom również ,w nieco odmienny, bardziej nowoczesny sposób. Jest kilka sklepów internetowych, które oferują asortyment z tej właśnie dziedziny.

Za niewielkie pieniądze kupimy prawdziwe cuda, rodem ze starych polskich filmów. Ważnym elementem są drewniane, dębowe meble. Przede wszystkim pomyślmy tu o stole, który łączy domowników. Zadbajmy, aby znalazł się na liście zakupów.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.