Samodzielne wykonywanie dekoracji Balkon - Wystrój

Zrobię to sam nawet jeśli nie umiem?

Przede wszystkim nie trzeba z góry zakładać, że zmiana wystroju wnętrza musi łączyć się z wielkimi kosztami.

W szafach często mamy pochowanych mnóstwo przeróżnych materiałów. Być może znajdziemy coś co nada się do tego, aby uszyć proste, ale efektowne poszewki na poduszki. Jeśli materiału jest więcej dodatkowo możemy uszyć zasłony, które gdy zostaną w ciekawy sposób upięte, będą zwracały na siebie uwagę.

Studio - Style dekoracji Samemu można wykonać obrus, serwetki, nakrycia na pufy. Jeśli ktoś posiada większe umiejętności, potrafi uszyć prawie wszystko. Jeśli nie posiadamy poduszek dekoracyjnych można za pomocą maszyny do szycia, czy nawet samej igły i nitki, gąbki ze starego materaca z tapczanu oraz materiału uszyć takie. Stare doniczki bądź ozdobne drewniane wazony możemy przemalować na kolor, który został nałożony na ściany. Jeśli chcemy zmienić wystrój być może zdecydujemy się na przemeblowanie.

Lampa z sypialni może ładniej prezentować się w salonie. Dzieci może zechcą wymienić się mebelkami bądź łóżkami między sobą. Pozostałą farbą z remontu w kuchni być może uda się namalować wzory w postaci równoległych linii na ścianie, które będą wyłaniały się zza komody bądź sofy i ukrywały się ponownie za lustrem.

Wszystko zależy od naszych zdolności, chęci oraz wyobraźni. Im mniej zakupimy w sklepie, tym bardziej interesujący i oryginalny będzie efekt.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.