Projekty wystoju Garderoba - Feng shui

Zanim zaczniesz poprzeglądaj inne projekty

Kupno czy budowa domu to tylko pierwszy etap do tego, by zyskać dla siebie własną przestrzeń, która stanie się przyjazna, rodzinna i bezpieczna. Kolejnym krokiem jest odpowiednie zagospodarowanie wnętrza nabytej nieruchomości. Nic w przyszłej aranżacji nie powinno być przypadkowe i wykonane byle jak.

Aby tego uniknąć, należy pomyśleć o odpowiednim projekcie, który uwzględni wszystkie najważniejsze aspekty aranżacji – nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne oraz dostosowane do możliwości finansowych i mieszkaniowych. Wykonanie projektu można powierzyć profesjonalistom, którzy doskonale znają się na rzeczy.

Pokój - Design Zaproponują oni swoje propozycje, indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta i predyspozycji nieruchomości. Oczywiście możemy mieć stały wpływ na to, jak będzie wyglądać końcowy efekt projektu, a także jak on będzie po kolei się kształtować. Projektanci pomogą także dokonać wyboru odnośnie do materiałów, które zostaną użyte zarówno do elementów wykończeniowych mieszkania, jak i mebli, które staną w poszczególnych pomieszczeniach.

Jeśli będziemy chcieli, ich ekipa zajmie się także profesjonalną i solidną realizacją wykonanego wcześniej projektu. Dokładnie rozplanowane i przemyślane wnętrze mieszkania będzie gwarantem komfortu, bezpieczeństwa i całkowitego zadowolenia lokatorów.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.