Planowanie Łazienka - Oświetlenie

Dobrze to zaplanuj zanim zaczniesz realizację

Nasze mieszkania dawniej wyglądały dość podobnie. Każda rodzina była zadowolona, kiedy udało się jej kupić segment na wysoki połysk i w miarę wygodny wypoczynek. Nie dbano specjalnie o kolorystykę, bo każdy był zadowolony, że w ogóle cokolwiek udało się kupić.

Mieszkania były dość smutne i podobne do siebie, czasami tylko ktoś potrafił się zdobyć na trochę fantazji i łączył meble nowe z tymi zachowanymi jeszcze po dziadkach lub rodzicach. Zresztą były większe problemy niż urządzanie wnętrz. Na początku trzeba było mieć te wnętrza, by je można było potem urządzać.

Łazienka - Światło Na szczęście sytuacja w ostatnich latach zmieniła się diametralnie i możemy wybierać meble takie, o jakich tylko marzymy. Ograniczeniem może być jedynie grubość portfela i fantazja właściciela. Pojawiły się specjalistyczne firmy, które za stosunkowo niewielkie pieniądze są nam gotowe urządzić mieszkanie w dowolnym stylu, jaki tylko sobie wymarzymy. Cały rynek stoi przed nami otworem, a jeśli nawet pomyślimy sobie o meblach lub wyposażeniu, które jest czasowo niedostępne, albo pochodzi np. z innych krajów, w krótkim czasie może znaleźć się ono w naszym domu. Zamówienia można realizować w Europie, a nawet na świecie. Dostępne są najwymyślniejsze urządzenia, gadżety, elementy wyposażenia.

Drewno na podłogę możemy sprowadzić nawet z Afryki. W dziedzinie handlu świat stał się naprawdę globalną wioską.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.