Mozaika podłogowa Poddasze - Światło

Drogie, ale daje świetny efekt

Mozaika podłogowa jest to cieszący się bardzo dużą popularnością materiał podłogowy wykonany z drewna naturalnego. Decydując się na podłogę mozaikową uzyskamy niezwykłą trwałość materiału przy jednoczesnej łatwości montażu takiego rodzaju podłogi. Drewniane podłogi we wnętrzach pozwalają na uzyskanie niezwykłego klimatu.

Zyskujemy wrażenie ciepła, naturalności i piękna. W przypadku podłogi wykonanej z mozaiki parkietowej możemy w związku z różną kolorystyką, barwą i strukturą drewna uzyskać niezwykły efekt kompozycyjny. Zazwyczaj gatunki drewna jakie jest używane do produkcji podłogi mozaikowej pozwalają na uzyskanie gwarancji odnośnie trwałości takiej podłogi. Chcąc bliżej określić z czego jest zrobiona mozaika parkietowa powinniśmy powiedzieć, że są to elementy drewniane, które są połączone w płytę, a następnie przyklejone na siatce termoplastycznej.

Gabinet - Kolorystyka Siatkę z płytą mocuje się do podłoża, dzięki czemu cały proces montażu przebiega bardzo łatwo i szybko. Całkowita grubość płyty razem z siatką termoplastyczną nie przekracza ośmiu milimetrów. Główną zaletą podłogi wykonanej z mozaiki parkietowej jest stosunkowo niewysoka cena, dobra izolacja cieplna i akustyczna oraz możliwość wielokrotnej renowacji takiej podłogi. Inną zaletą takiej podłogi jest niezwykły komfort użytkowania oraz różne warianty ułożenia.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.