Modny minimalizm Mieszkanie - Wizualizacja

Co to jest i jak o niego zadbać?

Niegdyś ludzie walce nie zwracali uwagi na to, żeby mieszkanie w domu było zarówno praktyczne, wygodne i do tego wnętrza pięknie się prezentowały. W Polsce był taki czas kiedy byliśmy zmuszeni kupować nie to co nam się podoba, ale to co jest dostępne w sklepie. Na szczęście te czasy już minęły. Będąc człowiekiem zapracowanym z całą pewnością chcielibyśmy, aby dom nie był zastawiony mnóstwem sprzętu, ale przy tym jednak prezentował się elegancjo i dobrze.

Przez dużą ilość materiałów częściej należy ścierać kurz. Kiedy na podłodze mnóstwo jest małych szafek i dywaników wolniej się sprząta. Ludzie zaczynają cenić praktykę. Wybierają meble na specjalnych nóżkach pod którymi regularnie można poodkurzać. Dywan pojawia się rzadziej. Proste meble, nie zastawione milionem bibelotów łatwo można przetrzeć. Ponadto minimalizm ten nie tylko jest praktyczny.

Przedpokój - Dekorator Prosta większa komoda, szafka pod kino domowe, stolik i duża sofa wystarczą, aby pokój prezentował się stylowo. Wiele daje kolor ścian i np. zasłony bez firan. Dodatkowo warto postawić lampę stojącą wyglądającą na nowoczesną oraz duży kwiat w doniczce, aby pomieszczenie nie było zbyt nudne. To w zupełności wystarczy. Jeśli lubimy dywany, możemy taki położyć pod sofą. Taki pokój łatwo można posprzątać. Kiedy nie mamy czasu na zajmowanie się domem, jest to idealne wyjście.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.