Meble w mieszkaniu Przedpokój - Wykończenie

Określ styl domu, a później kupuj

Mieszkanie powinno pełnić dwie nadrzędne funkcje: funkcjonalną i estetyczną. Ludzie przywiązują do nich różną wagę – dla jednych liczy się przede wszystkim przemyślany i nietuzinkowy wygląd, gdy inni cenią sobie mocniej użyteczność rozplanowania oraz zagospodarowania poszczególnych pomieszczeń. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście połączenie wszystkich tych cech.

Nie jest to proste, bo patrząc na całokształt mieszkania, musimy tak dopasować meble do każdego z pomieszczeń, by razem tworzyły one pewną estetyczną i wizualną całość, a z drugiej strony były praktyczne i funkcjonalne. Najlepszym wyjściem z tego typu sytuacji jest zdecydowanie się na zamówienie indywidualnych mebli wykonywanych pod wymiar. Wówczas zyskujemy możliwość łatwego decydowania o tym, w jakim stylu utrzymamy wnętrze naszego mieszkania, z jakiego materiału wykonać meble, jak mają one wyglądać, a także na jakie ich elementy powinien być położony główny akcent.

Mieszkanie - Projekt Mówiąc w skrócie, meble zostaną wykonane pod nasze indywidualne potrzeby, możliwości oraz chęci. Przestrzeń każdego pomieszczenia zostanie w odpowiedni sposób zagospodarowana tak, by zyskały one jak najwięcej przestronności. Aranżacja domu będzie tworzyła pewną dopracowaną i harmonijną całość, którą wystarczy później jedynie dopełnić ciekawymi dodatkami.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.