Maty podłogowe Garderoba - Oświetlenie

Może zamiast dywanów coś odmiennego?

Z czasem podłogi w naszych mieszkaniach na skutek działania piasku i innych zanieczyszczeń jakie są przynoszone na obuwiu tracą swój nieskazitelny wygląd. Niszczenie podłóg obejmuje wszystkie rodzaje nawierzchni podłogowych takich jak parkiet, panele, płytki czy wykładziny tekstylne. Głównym winowajcą jest brud, który wnika w powierzchnię podłogi. Cząsteczki brudu powodują, że w podłodze dochodzi do powstawania mikrouszkodzeń, matowienia i odbarwienia podłogi.

Ponad osiemdziesiąt procent brudu jaki znajduje się na naszej podłodze dostał się tam za pomocą nas samych. To właśnie przez niedokładne wyczyszczenie butów powodujemy, że piasek, błoto i woda zostają na powierzchni podłogi i powodują powstawanie mikrouszkodzeń podłogi. Kluczową sprawą powinno być zatrzymanie brudu zanim zdoła on osiąść na podłodze i wyrządzić szkody. Bardzo dobrym sposobem na zabezpieczenie naszej podłogi przed działalnością niekorzystnych czynników jest położenie na podłodze mat wejściowych. Zastosowanie mat wejściowych spowoduje, że powstanie tak jakby zapora chroniąca naszą podłogę przed wnikaniem brudu w jej powierzchnię.

Łazienka - Wykończenie Dzięki zastosowaniu odpowiedniej maty zyskujemy gwarancję, że nasza podłoga w znaczny sposób wydłuży swoją żywotność, a oprócz tego unikniemy nieszczęśliwego wypadku spowodowanego na przykład przez poślizgnięcie się na mokrej powierzchni podłogi.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.