Łazienka Przedpokój - Szkic

Twoja chwili intymności

Każdemu z nas zależy na tym, aby nasza łazienka sprawiała wrażenie miejsca eleganckiego. Najważniejszą rzeczą, jaką musimy zrobić by uzyskać taki efekt jest rzecz podstawowa, a mianowicie czystość w łazience.

Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie i wyłożenie łazienki płytkami, które są bardzo dobre gatunkowo. Zyskujemy wtedy gwarancję, że nasze płytki będą odporne na zabrudzenia. Również kwestia wyboru dobrych gatunkowo sanitariatów oraz chromowanej armatury nie jest bez znaczenia. Dzięki tym rzeczom utrzymanie łazienki w czystości i porządku będzie dużo łatwiejsze. Gdy posiadamy dużo przedmiotów, to bardzo dobrym rozwiązaniem okazuje się ich ukrycie w stojących bądź wiszących szafkach.

Klatka schodowa - Światło Z powodzeniem możemy postawić w łazience ozdobne kosze w których możemy przechowywać kosmetyki lub inne potrzebne w łazience rzeczy. Gdy jesteśmy posiadaczami eleganckich, szklanych, srebrnych czy też złotych pojemników z kosmetykami bądź ozdobne flakony z perfumami to powinniśmy zostawić ich na wierzchu. Spełnią one wtedy bardzo dobrze swoją funkcję dekoracyjną.

Kupując białą ceramikę do łazienki bardzo dobrym posunięciem jest umieszczenie jej na tle ciemnych, matowych kafelków. Gdy natomiast obawiamy się, że ciemny kolor płytek zmniejszy naszą łazienkę to możemy położyć ciemne płytki tylko na jednej ze ścian.

Komentarze
  • katarzyna napisał/a:

    Moja łazienka to 49 m2 powierzchni. Musze wam powiedzieć, że nie ma przyjemniejszego miejsca w mieszkaniu niż to. Nawet goście, którzy do mnie przychodzą najchętniej przesiadywaliby w WC :)

Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.