Kuchnie - pomysł Salon - Style wystroju

Zadbaj o kuchnię w małym mieszkaniu

Ceny mieszkań za metr kwadratowy są tak duże, że ludzie starają się oszczędzać na metrażu swojego lokum. Jeśli mają do wyboru mniejszą kuchnię bądź mniejszy salon, raczej zdecydują się na to pierwsze rozwiązanie.

Wtedy pojawia się problem, jak zagospodarować kuchenną przestrzenią tak, by pomieszczenie to było funkcjonalne, przestronne i estetyczne. Do małej kuchni ciężko jest znaleźć w sklepach takie meble, które w pełni zaspokoją wszelkie nasze potrzeby.

Salon - Metody wykończeń W takich właśnie przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie indywidualnych mebli na wymiar. Otrzymamy wówczas gotowy projekt aranżacji, wykonany dokładnie pod możliwości danej kuchni, a także nasze oczekiwania i potrzeby. Profesjonalni projektanci dokładnie i optymalnie wymierzą wyposażenie kuchni tak, by jak najlepiej zagospodarować przestrzeń pomieszczenia.

My będziemy mieć ciągłą kontrolę nad procesem projektowania. Sami, korzystając z doradztwa, zdecydujemy, w jakim stylu meble mają być wykonane, z jakiego materiału, jaką mają mieć kolorystykę a także rozkład szafek, półek czy szuflad. Przy optymalnie dostosowanej aranżacji kuchnia będzie sprawiała wrażenie większej i bardziej przestronnej niż jest w rzeczywistości. A my będziemy dysponować solidnymi meblami, wykonanymi pod nasze potrzeby z wysokiej jakości materiałów.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.