Kosze dekoracyjne Garderoba - Szkic

Nawet puste kosze wyglądają ciekawie

Kosze dekoracyjne mogą być stosowane jako element nie tylko dekoracyjny, ale także jako element funkcjonalny. Najczęściej możemy spotkać kosze dekoracyjne plecione z wikliny lub z rattanu. Kosze dekoracyjne w zależności od miejsca w którym będą postawione to będą spełniały określoną rolę.

Popularnym zastosowaniem koszy dekoracyjnych jest umieszczeni ich w łazience, gdzie mogą z powodzeniem pełnić funkcję kosmetyczki bądź pojemnika na akcesoria kosmetyczne. Równie często możemy spotkać się z koszami dekoracyjnymi, których przeznaczeniem jest rola pojemnika na bieliznę do prania. Takie kosze wykonane są zazwyczaj z wikliny, a w środku są one obszyte materiałem.

Pokój - Wystrój W koszach dekoracyjnych możemy także trzymać nasze przybory do szycia, a także wszystkie drobne elementy, które nie chcemy, aby nam się zagubiły. Kosze wiklinowe wykonane mogą być z wikliny jasnej, okorowanej bądź wikliny zielonej. Do produkcji koszy używa się także słomy lub brzozy. Wiklina jako materiał bardzo ekologiczny, a przy tym bardzo plastyczny pozwala na stworzenie koszy o różnorodnych kształtach i formach w zależności od życzenia.

W zależności od przeznaczenia danego kosza można wybierać pośród koszy małych, średnich i dużych. Zazwyczaj kosze małe spełniają funkcje pojemników na drobne elementy, a kosze duże pełnią rolę pojemników na bieliznę i pościel.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.