Katalogi prezentujące aranżacje Taras - Wystrój

Wybór mamy ogromny - katalogi

Wielu z nas z chęcią przegląda katalogi, które przedstawiają fotografie pięknie urządzonych pokoi. Zazwyczaj znajdujemy pewne elementy, które chcielibyśmy zawrzeć we własnym domu.

Jeśli przyjrzymy się temu, co nam się podoba, z pewnością określimy nasz gust. Jeśli podobają nam się wzory na ścianach w postaci roślin, różowe i wrzosowe kolory, delikatne fiolety, kwiaty w wazonie, oznacza to, ze mamy romantyczną duszę. Osoby praktyczne i pracowite lubią minimalizm. Takim osobom w sypialni wystarczy komoda, lampka nocna i łóżko, a w salonie ograniczą się do praktycznego minimum dodając małe dwa bądź trzy elementy wybiegające poza ten schemat. Osoby kochające przytulne wnętrza chętnie malują ściany na kolory przypominające białą kawę, pomarańczowy, żółty.

Studio - Architektura Ponadto uwielbiają otaczać się tkaninami, dlatego firany, zasłony, poduszki, włochate dywany, materiałowe obicia mebli są jak najbardziej przez nich pożądane. Katalogi mogą pomóc nam nie tylko odnaleźć swój gust, ale także zainspirować do zmian w naszych domach. Na wiele prostych w wykonaniu, ale przy tym pięknie prezentujących się koncepcji byśmy nie wpadli. Katalogi i zdjęcia na stronach internetowych mogą sprawić, że całkowicie pochłonie nas praca nad zmianą wystroju wnętrza naszego mieszkania.

Warto się za to zabierać, ponieważ kiedy efekt zostanie osiągnięty poczujemy wielką satysfakcję.

Komentarze
  • lukas napisał/a:

    Gdzie można dostać jakieś bezpłatne katalogi o wystroju wnętrza? Szukam i szukam, ale niestety nic znaleźć nie mogę!!!

Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.