Glazura na ścianę Pokój - Wizualizacja

Nadal modna, ale w różnych stylach

Generalnie glazurę układa się na ścianie. Płytki fajansowe cechuje średnia wytrzymałość i niska nasiąkliwość. Glazura jest materiałem zdecydowanie bardziej cieńszym i kruchym od tradycyjnej terakoty.

Jako materiał glazura jest bardzo odporna na działanie czynników chemicznych. Bardzo ważne przy urządzaniu szczególnie kuchni jest wybranie odpowiedniego materiału na podłogę i ściany. Zdecydowanie bardziej praktycznym rozwiązaniem będzie obłożenie ścian glazurą niż pomalowanie ich tradycyjną farbą malarską. Jest to szczególnie ważne w miejscach szczególnie narażonych na działanie niekorzystnych czynników. Takimi miejscami są okolice zlewu i pieca jeśli taki posiadamy, a jak nie to okolice kuchenki.

Studio - Design Glazura z uwagi na fakt, że jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości cieszy się niesłabnącą popularnością. Aby efekt jaki uzyskamy dekorując naszą kuchnię glazurą spełnił nasze oczekiwanie to powinniśmy zlecić profesjonaliście zadanie ułożenia glazury w naszej kuchni. Choć układanie glazury nie wydaje się czynnością nad wyraz trudną to zatrudniając glazurnika zyskamy pewność, że zrobi on to sprawnie, a także posiadając odpowiednie doświadczenie bardziej estetycznie niż my.

Na rynku istnieje bardzo dużo firm produkujących płytki dlatego też nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu z wyborem glazury.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.