Deski podłogowe Garderoba - Wykończenie

Z czego chcesz zrobić swoją podłogę?

Do najczęściej stosowanych materiałów podłogowych należy zaliczyć deskę podłogową. Deska podłogowa jest za razem najpiękniejszym materiałem z jakiego może być wykonana podłoga. Z racji swojej wszechstronności deska podłogowa jest też takim rodzajem materiału, który może być stosowany niemal w każdym pomieszczeniu.

Dla miłośników naturalnego piękna podłoga wykonana z desek będzie gwarancją nieustannego obcowania z pięknem natury. Ślady słojów i sęków sprawiają, że każda z podłóg drewnianych jest na swój sposób niepowtarzalna i jedyna. Podłoga wykonana z deski podłogowej stwarza niesamowite poczucie tradycji i solidności. Również powinniśmy mieć na uwadze niesamowity komfort użytkowania takiej drewnianej podłogi.

Studio - Wystrój Zwykle deski podłogowe wykonuje się z drzew bukowych, jesionowych i dębowych. Każdy z tych gatunków drzew używanych w produkcji desek podłogowych jest na swój sposób charakterystyczny i niepowtarzalny. Podłoga wykonana z drzewa dębowego pasuje praktycznie do każdego rodzaju wnętrz. Kładąc deskę dębową na podłogę zyskujemy również poczucie niezwykłej elegancji i klasy.

Deski wykonane z drzewa jesionowego z kolei charakteryzują się specyficznym usłojeniem. Natomiast podłoga wykonana z desek drzewa bukowego parzonego charakteryzuje się jednolitym ubarwieniem w kolorze brązowoczerwonym.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.