Blogi dekoracyjne Studio - Dekoracja

W Internecie jest wiele blogów, które pomogą wam udekorować własne mieszkanie

Niemal każdej gospodyni domu zależy na tym, by jej mieszkanie było oryginalne, ciekawe oraz komfortowe. Osiągnięcie takiego efektu wymaga oczywiście pomysłów i ich wykonania na wysokim poziomie. Skąd można czerpać inspiracje? Oczywiście ze specjalistycznej prasy oraz profesjonalnych portali internetowych.

Często jednak warto sięgnąć do źródeł może nieco bardziej niszowych, takich jak na przykład blogi internetowe. Często cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród internautów. Mogą być prowadzone zarówno przez osoby profesjonalnie i zawodowo zajmujące się projektowaniem i aranżacją wystroju wnętrz, jak i przez amatorów, dla których tematyka ta znajduje się jedynie w kręgu faktycznych zainteresowań.

Poddasze - Podłogi Każdy post na tego typu blogach poświęcony jest odrębnemu zagadnieniu z dziedziny wystroju wnętrza mieszkania. Prowadzący bloga ma możliwość dodawania zdjęć oraz krótkich filmików, które mają za zadanie unaocznić proces powstawania samej aranżacji lub po prostu jej końcowy efekt. Można dzięki temu zaczerpnąć wiele pomysłów i inspiracji.

Dużym plusem blogów jest możliwość komentowania postów, umieszczania własnych wskazówek czy modyfikacji i dzielenia się wrażeniami po przeprowadzeniu aranżacji zgodnie z podanym pomysłem. Warto zaglądać na tego typu strony, by tanio i efektownie zmienić wystrój.

Dodaj komentarz
Nick Komentarz

Dodaj

Co może być ciekawym rozwiązaniem do dekoracji naszego mieszkania? Wszystko zależy od tego co chcemy udekorować - czy to będzie sypialnia, łazienka, kuchnia, czy może salon.

1. Sypialnia. Obecnie modne są same meble, które podkreślają większość uroku. To co warto dorzucić to obrazy lub wymalowane elementy graficzne. Są one dostępne jako szablony, które możecie dostać właściwie wszędzie. Zamawiacie, - przyklejacie do ściany - malujecie - odklejacie i gotowe.
2. Łazienka. Najważniejsze dla łazienki jest oświetlenie. Dzięki niemu można zdziałać cuda. Warto pamiętać, że często te pomieszczenia nie mają okien (mieszkania w blokach) przez co warto wybrać ciekawe i duże lustro - powiększy nieco pomieszczenie.
3. Kuchnia. Nic w kuchni nie przykuwa uwagi tak jak sprzęt AGD - obszyty w wyświetlacze, elektronikę. Do tego wystarczy jedynie ciekawy wzór płytek i gotowe.
4. Salon. Nie da się tego pomieszczenia omówić w dwóch słowach więc zapraszam wszystkich na stronę: http://czterykaty.pl/czterykaty/0,57597.html - znajdziecie tam ciekawe galerie i inne wskazówki pomocne przy pracach wykończeniowych.